| andreeadeiiia a întrebat:

Hey.am o intrebare cum imi pun facebook`ul pe privat thinking

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Intri pe ''Contul meu'', in dreapta paginii, apoi ''Setari de confidentialitate''. Iti vor aparea in stanga 3 optiuni :
- Toata lumea
- Prietenii prietenilor
- Doar prietenii.
Bifezi ultima varianta, ''Doar prietenii'' si apoi ''Apply these settings''.
Succes!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy click pe "Friends Only"(Doar prietenii) apoi click pe "Apply These Settings"...Enjoy ! Ai profil Privat !

| Ramina a răspuns:

Contul meu -> Setari de confidentialitate -> Doar prietenii, sau Personalizeaza setari.

| andreeadeiiia explică:

Mss mult mi-a fost de ajutor kiss

| Paulyna_5780 a răspuns:

Intra pe contul meu si pe urma setari de confidentialitate doar prietenii si gatatongue