| Mitss a întrebat:

Hey! Am si eu un proiect la biologie despre mediul acvaticthinking
Vreau si eu cele mai traznite idei thinking!
Nu desene sau compuneri... ceva practicthinking
Nuj cum sa va explic
As vrea sa fac ceva mai diferitthinking cum ar fi un colaj sau un fel de acvariu din carton unde sa fie mai multi pesti tot din cartonthinking!
Voi ce idei avetibig grin?
Dau fundita, inteligent si folositor pentru cel mai traznit >raspunsbig grin

2 răspunsuri:
| monique a răspuns:

Fa despre alimentatia pestilor, sau despre poluarea mediului acvatic. Sigur ai petshop sau medic veterinar in oras, du-te si filmeaza sau fa poze acolo si discuta cu vanzatorul/medicul o sa aflii multe, si poti sa zici ca ai facut cercetare/ interviu, si o dea bine in ochii profesorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o idee tupaia