| Krisha a întrebat:

Hey! As vrea sa stiu ce materii se fac in cadrul facultatii de IEI( Inginerie Economica Industriala ) Pitesti. Multumesc

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Procedee si sisteme de prelucrare, Proiectare asistata de calculator (Autocad si Catia V5), Mecanica, Electrotehnica, Fabricatie asistata de calculator, Economia intreprinderii, Contabilitatea Intreprinderii, Management general, Ingineria sistemelor de productie, Ingineria calitatii, Management strategic, Managementul resurselor umane, Analiza economica, Analiza financiara.

E posibil sa mai fi omis cateva, dar in mare parte astea-s.

| Krisha explică (pentru miTzuliK93):

Ai idee daca se face si desen tehnic?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Krisha):

Din ce se vede aici, se pare ca da: http://www2.unitbv.ro/......ault.aspx.