| maryannna1 a întrebat:

Hey, buna am de voie de o lista de rechizite de clasa a 10 big grin... cine ma poate ajuta cu o lista buna... merci

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Aceleasi ca si pana acum.

| JokoSmile a răspuns:

Hi, cam aceeasi de anul trecut tongue, si eu am trecut a10a si sincer nu imi trebuie prea multe, caiete am asa ca imi mai trebuie cateva seturi de pixuri si un ghiozdan, ca nimicuri gen: creioane, guma de sters, linie bla bla bla... am, oricum noi nu prea folosim asa ca eu pun accent pe haine, rechizite nu imi trebuie cine stie ce si daca imi trebuie pot sa mi le cumpar si in timpul anului cand am nevoie, cat e sa ajung pana la librarie tongue.
Peace >big grin

| maryannna1 explică:

Da nu le tin minte, stau si ma gindesc ce mai trebuie sa imi cumpar dar nu stiu laughing