| Bibiuca a întrebat:

Hey buna. Avand in vedere ca multi dintre voi sunteti in clasa aVIIIa. Cum va pregatiti pentru examen...v.ati apucat de invatat...va este frica?

Răspuns Câştigător
| Andrada97 a răspuns:

Eu sunt a IX-a si imi amintesc ca anul trecut, tot imi spuneau colegele mele ca mai e putin de tot, si ca va fi examenul. Nu stiam la ce licee vom ajunge, si unde vom fi in septembrielaughing Iar eu eram foarte relaxata. Examenul in sine, nu e cine stie ce, trebuie doar sa fii sigur de ceea ce stii...m-am pregatit intensiv in ultimele saptamani dinaintea examenului ca atunci vei retine mai multwinking Mult succes si sper sa ajungi la liceul la care iti doresti:*

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

De ce frica?

| SVD a răspuns:

Pai clasa a 8a e pregatirea in sine...si inca nu mi-e frica, mai e pana atunci!

| alexia222 a răspuns:

Da imi este fricasad

Întrebări recente