| anonim_4396 a întrebat:

Hey. ce argumente puteti sa-mi spuneti despre "Doi feti cu stea in frunte" al apartenetei operei la genul epic...nu vreau copy-paste. fundita

4 răspunsuri:
| Madalichka a răspuns:

Hmmm... dupa ce ca vrei sa iti faca altii tema, mai ai si pretentia sa nu fie cu copy paste... of.

| Madalichka a răspuns:

Pai tocmai. Deci vrei sa munceasca altcineva sa se documenteze, sa caute informatii, sa le structureze, sa le formuleze, sa le aseze in pagina...
Iar apoi sa vii tu si sa dai copy paste la ce a muncit altul. Asta daca nu vrei sa ne trimiti caietul prin posta, ca sa iti scrie altcineva tema de mana big grin

| ciuuucalaaata a răspuns:

Pai. daca pui copy paste degeaba puibatting eyelashes

| ciuuucalaaata a răspuns:

In orice caz nu tu o sa fii aceeabatting eyelashes