| edith_8738 a întrebat:

Hey! ce pot face pentru a fi admisa la o facultate in Franta, sau macar in restul tarilor francofone? Mentionez ca invat foarte bine si am participat la nenumarate olimpiade de franceza. Ce activitati ar impresiona? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai atunci stai in Romania ca si noi suntem o tara francofona.

| edith_8738 explică:

Mentionez ca nu vreau in Romania

| portalcursuricalificare a răspuns:

Poti urma un curs de formare, diplomele sunt recunoscute si in Franta. detalii aici http://www.cursuri-calificare.com