| brokxy a întrebat:

Hey. Credeti ca bacul va fi mai greu sau mai usor cu subiecte grila? Vor fi mai multi picati sau mai multi cu note mari?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai greu.
Gandeste-te ca la mate de ex daca faci jumatate din exercitiu iti da jumatate de punctaj, dar daca ar fi grila ar trebui sa incercuiesti direct raspunsul corect altfel nu primesti nimic.

| romeo78 a răspuns:

Va fi mult mai greu, căci pot fi acele întrebări capcană, care nu au nici o rezolvare, dar tinerii să creadă că are!
De asemenea, fiind grilă, va fi tentația de a nu "toci" prea mult!
Exact ca la examenul auto!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai usor pe de o parte, si mai nedrept pe de alta parte. La grila poti sa rezolvi un sfert bine si in rest sa raspunzi la toate A sau B sau C si ai sanse sa treci...

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mai avem și oameni deștepți în țară, care vor lua note mari. Pe ăia îi va ști toată lumea.
De exemplu ăștea
https://stirileprotv.ro/......minte.html
Vor lua cea mai mare notă, da, sigur! (încerc să par sarcastică)

| JUNNKiE47 a răspuns:

Presupun ca o să fie ceva mai ușor.