| Justjust11 a întrebat:

Este adevarat faza cu grila la bac? Si daca da, credeti ca va fi mai usor sa luam bacul?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca ar fi mai usor, acu chiar trebuie sa fii batut in cap de-a dreptul sa nu-l iei la cat de usor l=au facut. Sper totusi ca nu aproba modelul, e injositor de usor.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat!

| wpetterssone a răspuns:

Grilele nu sunt atât de ușoare precum credeți voi. Grilele pot avea unul, mai multe sau niciun răspuns corect.
Pot fi grile care trebuie rezolvate. Probleme cu mai multe variante de răspuns.

| QuelQui a răspuns:

Nu e adevarata. E doar o propunere.
Nu va fi mai usor. Raspunsurile vor fi asemanatoare si poti gresi usor daca nu ai invatat.