| butterflyyy a întrebat:

Hey...daca as vrea sa dau la liceul George Calinescu din constanta la filologie intensiv engleza. Trebuie neaparat sa dau acel examen?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dacă te duci la o clasă de Filologie intensiv Engleză nu mai dai niciun examen dar dacă alegi o clasă de Filologie bilingv Engleză atunci trebuie să dai.
Diferenţa este că la intensiv faci 4 ore pe săptămână iar la bilingv faci 6.
Succes!

| butterflyyy explică:

Deci pe care sa il cred? laughing

| SskorpyonN a răspuns:

Altfel nu au cum sa te valideze

| Oița007 a răspuns:

Da.

| 34asdfg76543jh a răspuns:

Da. daca te duci la filologie il dai iar daca te duci la mate-info intensiv tot trebuie sa-l dai. am o colega care merge la intensiv iar eu la bilingv si mergem sambata pentru probe