| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De ce liceele tehnologice trebuie să facă practică în vacanță și să înceapă orele la fel ca ceilalți? Mi se pare incorect!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca de la liceul tehnologic iesi cu o calificare si o diploma care inseamna ceva.

| Sn4k3 a răspuns:

Viata e incorecta.

| Ineys a răspuns:

Si liceele economice ( unele dintre ele ) mai fac practica. Stiu eu pe cineva care e la unul si face practica. De obicei alea teoretice nu fac deloc practica.

| Adriana1578 a răspuns:

Poate ca să le arate elevilor ca dacă învățau mai mult acum aveau vacanta?‍♀️