| sunshine_5685 a întrebat:

Hey! Imi puteti da cateva idei despre ce as putea spune in cadrul unui discurs sustinut la inceperea scolii?big grin As vrea ceva mai special, nu doar simplul "e o onoare pentru mine." sau "va doresc un an plin de realizari". Help, pleaseee!big grin

Răspuns Câştigător
| conundrum a răspuns:

Hmmm...discurs,incearca sa fii cat mai formal pentru ca oricum doar tu si inca sa zicem 3 oameni asculta ce o sa spui

2 răspunsuri:
| VivianneMnt a răspuns:

Poti sa ridici si tu putin in slavi liceul, ca esti mandru ca faci parte din colectivul ala, bla bla. Profesorii si directorii sigur or sa fie multumiti

| PapushaTa a răspuns:

Heii...pai poti spune in acel discurs, despre ce se va intampla in anul acesta scolar, despre ce consideri tu ca ar fi important sa se intample. Lucruri de genul acesta. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy :*
Bafta!