| Rallucaa435 a întrebat:

Hey, imi puteti spune cate pagini are Ciresarii Vol 1. Cavalerii florilor de cires de Constantin Chirita? Si un de unde pot dowloanda acest volum. happy
Ma multumesc si daca imi puteti zice de unde pot dowloanda :*
Multumesc anticipat. Dau fundita

Răspuns Câştigător
| soimu99 a răspuns:

Buna! Vol 1 are cam 311 pagini. Uite aici linkul pentru carte: https://gawrylyta.files.wordpress.com/......0cires.pdf

1 răspuns:
| lovecats123 a răspuns:

Sa stii ca cel mai frumos volum de la Ciresarii este Castelul fetei in alb adica 2