| Nadyysa a întrebat:

Hey...ma poate ajuta cineva cu o compunere despre importanta sau lipsa descoperirilor stiintifice...pls

3 răspunsuri:
| lora_9285 a răspuns:

Ar trebui sa sune cam asa: Ce ne-am face fara tehnologie? Aceasta ramura are la baza descoperirile stintifice care fara ia, civilizatia umana ar fi ramas in urma. Este atat de important ca, omul a reusit sa gaseasca raspunsuri, explicatii in toate domenile de cercetare.
Restul, dezvolta tu mai departe.

| DeepInDarkness a răspuns:

Apai acum caut si eu, si nu stiu cum sa formulez x-(

| Aditzuu_Zuu_1995 a răspuns:

Scuze dar asta am primit si eu la Romana si nu am gasit nimic!sad