| Pufo a întrebat:

Hey happy Stiti unde as putea sa gasesc cartea ( nu ii stiu titlul in Ro) Mr. and Mrs. Fitzwilliam Darcy: Two shall become one? Sau un link unde o pot citi online? Si in engleza merge tongue, dar sa fie cartea intreaga nu cateva pagini din ea deoarece am gasit un site care punea la dispozitie doar 27 de pagini, iar pentru. a citi restul trebuia sa o cumperi( DIN AMERICA! :O )

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| OanaVlad a răspuns:

Probabil este la biblioteca tongue fa-ti permis daca nu ai happy Succes!