| Schatzy21 a întrebat:

Hey! :* Studiez mate-info in ultimul an la liceu. Urmeaza sa imi aleg o facultate, ma intereseaza INGINERIA, problema este ca nu stiu in ce domeniu sad. As vrea sa stiu ce parere aveti despre INGINERIE ECONOMICA SI MANAGEMENT IN DOMENIUL MECANIC? Este ok pentru fete? Si ce profesiii se potrivesc acestui domeniu? >:
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| EarsOfAFox a răspuns:

Du-te la electronica sau automatica. Ai sanse mai mari sa si faci ceva dupa, nu doar sa stai cu diploma in vitrina.