| Panteraa a întrebat:

Am auzit ca tabara din tara lui Andrei are loc in fiecare vara. As vrea si eu mai multe detalii ca pe site-ul oficial nu am gasit. Ma intereseaza ma tare: unde are loc tabara? si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Buna.In fiecare an locatia este alta. Tabara nu costa nimic, este totul gratuit, dar ca sa poti merge in aceasta tabara trebuie sa participi la un concurs unde sunt premiate proiecte-temele sunt puse la dispozitie de organizaori cu ceva timp inainte.De obicei castigatorii locurilor de tabara sunt echipe coordonate de un adult-profesor, invatator sau educator.Mult succes in cautari si la proiect!

3 răspunsuri:
| JulieR a răspuns:

Buna. Tabara tara lui Andrei este organizata in primul rand de Petrom. Acum cativa ani acolo se duceau numai copii angajatilor de la Petrom. (am fost si eu) Atunci a fost totul gratis. Tabara a fost la Durau. Acum sincer nu stiu cat costa oricum stiu ca au voie toti copii, dar cred ca doar cei pana in 14 ani si minim 10-11 nu mai stiu sigur oricum poti sa cauti pe site-ul lor la "contacte" si sa le ceri mai multe intrebari!

Răspuns utilizator avertizat
| AdelinaPopovici3092 a răspuns:

Cauta pe internet informatii pentru tara lui Andrei!