| c05m1n3l a întrebat:

:(( am o problema uriasa. Astăzi când am vrut sa-mi fac tema nu am reusit sa găsesc culegerea de matemtaica, problema este ca nu am timp sa astept sa o gasesc http://www.editurataida.ro/images/COPERTA%20EM8%202015.j pg aceasta este culegerea MOV, 164 teste, editura taida. Am nevoie de ultimele 10 teste din ea, si sunt obligat sa fac tema deoarece profesoara de matematica este foarte severa.Am nevoie urgent de ultimilele 10 teste din ea, poate puteri trimite un link de unde sa vad acele pagini sau ceva.Cel ce reuseste sa-mi trimită acele teste primeste funda;).

2 răspunsuri:
| andreeaadeea a răspuns:

Intra pe scribd si o gasesti acolo

| c05m1n3l explică (pentru andreeaadeea):

Nu ai putea sa trimiti un link cu culegerea sau ceva de genul...Am nevoie urgent de ultimele 10 teste big grin