| Adelyna06 a întrebat:

Am rezolvat la evaluarea nationala subiectul 1+ de la subiectul 2 desenul si exercitiul 4, punctul a, iar de la subiectul 3 punctele de la ambele exercitii. La restul exercitiilor unde n-am reusit sa termin rezolvarea, totusi am scris formulele si voiam sa stiu daca se puncteaza si asta si cam ce nota as lua. Multumeeesc!

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Depinde de răspunsurile corecte și de profesorii care corectează. Sunt profesori care țin cont și de formula scrisă.

| Adelyna06 explică (pentru ancaval):

Mda, dar din ce stiu ca am facut 100% sigur, iau 6... DOAMNE DACA S AR PUNCTA SI FORMULELE ALEA...

| ancaval a răspuns (pentru Adelyna06):

Depinde de profesori. Oricum mult nu primești pe ele, nu te ajută mult la medie.