| cristianului a întrebat:

Am si eu tema la geografie sa scriu o pagina despre un obiectiv turistic din asia si nu stiu ce obiectiv sa aleg, imi puteti sugera cateva?

Răspuns Câştigător
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Ai n alternative. Poti scrie despre un oras mai mare cum ar fi Tokyo, Seul sau Shanghai poti scrie despre o regiune cum ar fi Tibetul sau despre padurile tropicale din Indonesia si masajul erotic din Thailanda.

3 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai atractiv si cel mai usor de descris este Marele Zid chnezesc sau Taj Mahal

| Goooogle a răspuns:

-Orasul Interzis
-Marele Zid Chinezesc
-Muntii Karst din Yangshuo

| Phercine a răspuns:

Marele Zid Chinezesc. Este cel mai renumit tongue