| ZapacitaaZapaciteloor a întrebat:

as avea o intrebare unde pot gasi fragmente despre castelul peles din fragmente literare descriptive plus exercitii, totul aranjat intr-o preznetare power point...Am facut in clasa, ne-a aratat profa de romana, iar acum nu mai gasesc, pentru ca ne-a dat un exercitiu legat de textele acelea si nu mai tin minte despre ce era vorba straight face
Oricum NU CER REZOLVAREA TEMER, doar intreb daca stiti unde gasesc prezentarea aia nenorocita sa-mi fac tema...

1 răspuns:
| Trololoolololool a răspuns:

1. Citeste cartea
2. Cauta si altceva pe google in afara de facebook si alte porcarii
3. Fii atenta in clasa
Bafta!