| NoName0909 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine?batting eyelashes Am ca tema la lb.romana de facut continoarea la "Doua loturi" de I.L.Caragiale, adica sa ne imaginam deznodamantul. Va rog frumoos... dati-mi o idee. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| Captive a răspuns:

Imaginatieeeeeeee!kiss

3 răspunsuri:
| NoName0909 explică:

Deznodamantul: "In deznodamant autorul lasa cititorul in suspans, spunand ca nu stie ce s-a intamplat cu personajele despre care a vorbit." (pentru. denysa) Crezi ca nu am cautat? crying

| denysa_1033 a răspuns:

Intra pe net si scrie deznodamantul doua loturi de I.L.Caragiale si vei gasi multe chesti funda?

| denysa_1033 a răspuns:

Dar eu am gasit pe net dezdonamantul si am luat 10 bine de un an