Întrebare recomandată | amelyyy a întrebat:

cum sa invat cat mai mult intr-un timp cat mai scurt? Nu prea am modalitati...Voi cum invatati? Descrieti pas cu pas(funda)

Răspuns Câştigător
| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

Cea mai usoara cale de cand cu tehnologia este sa compui un cantec care sa nu-ti iasa din cap cu versuri despre lectii, sa-l inregistrezi pe laptop sau telefon si sa-l asculti continuu.

2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Exact cum a zis stefanmadalina, inregistreaza pe telefon si asculta. Asa fac si eu de la un timp si termin mai repede testul! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor inveti scriind.Scrie lectia de cate ori este nevoie pentru a o invata.Eu asa fac si functioneaza! Bafta!