| Esther14 a întrebat:

Hey TPU... daca am media 9, 33, am sanse sa intru la liceul Sincai din Bucuresti? (Mate-Info)

4 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Corect era:" ce sanse as avea pentru ca sa fac fata la acest profil"?

Revenind la subiect, da ai sanse. De fapt, nu vorbim aici de sanse, ci garantat o sa intri ( mai ales ca mediile sunt diferentiate de la an la an...).

| Esther14 explică (pentru Exilee):

Imi place foarte mult matematica...si imi dau seama ce inseamna sa merg la acest profil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred..Mediile vor creste foarte mult deoarece au fost subiecte usoare. Totusi, orice e posibilwinking

| Esther14 explică (pentru anonim_4396):

Ase e...au fost subiecte usoare, dar pe unii ii poate scadea media din generala