| Roby669 a întrebat:

Stiti acea colectie de carti scrise de autori romani, biblioteca pentru toti, de la Jurnalul National. Ei au mai scos in continuarea ei o alta colectie de carti, cu coperta cartonata si albastra (daca le stiti) din literatura universala, ai caror autori au primit premiul nobel. Intrebarea mea este urmatoarea: le pot citi, tinand cont de faptul ca am 13 ani?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Roby, dacă nu greșesc, în aveai 9 August 2014 aveai "14 ani jumate. Azi ma duc sa imi cumpar...". După patru ani în loc să ai 18 ai 13. Unde ne-ai aburit? Atunci sau acum? Apoi vorbim de cărți cu plăcere