| Camytza2003 a întrebat:

Stiti vreun site unde pot gasi informatii despre Richard Byrd? Am nevoie pentru luni.Dau funda happy!

4 răspunsuri:
| Camytza2003 explică:

Ce adescoperit Richard ByRrd

| stefan0 a răspuns:

Richard Byrd a zburat cu avionul spre un pol si a intrat nevrand acolo(a intrat in intr-o gaura de la mijlocul polului atras de un camp magnetic). Acolo era vegetatie verde stiind ca trebuia sa fie gheata.Erau animale foarte dezvoltate acolo.A doua zi i s-a fost luat un interviu si a fost mare scandal.Imediat au disparut toate dovezile sa nu se afle. Dupa asta, au fost trimisi oameni din servicii secrete sa lucreze sub acoperire sa convinga oamenii sa creada ca Byrd a fost obosit si a ametit.Byrd,obligat de autoritati in secret, s-a retras si a avut o viata normala.Nu mult dupa accident a murit foarte ciudat.Multi oameni de stiinta cred ca la cei doi poli a Pamuntului sunt 2 gauri. Daca vrei mai multe informatii, da-mi in privat facebook-ul tau si-ti trimit niste scheme cu Planeta si povesti despre Byrd!