| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU! Sunt la final de clasa a 8-a si am nevoie de ajutorul vostru pentru a face un scurt discurs dedicat profesoarei de desen.Bineinteles cel mai bun raspuns, fundita.Multumesc!

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Hm,un discurs.
Pai poti incepe asa.
Stimata profa,
Incep prin a-ti multumi ca atatia ani ai fost langa noi, si ne-ai sprijinit.Ai fost ca o mama pentru noi toti,si ne-ai colorat viata(asta, ca e profa de desen si o sa-i placa).
Si mai spui tu acolo, ca o sa ne fie dor de dvs, si sper sa nu ne uitati caci nici noi n-o sa va uitam, si mereu veti ramane in inimile si sufletele noastre.