| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru pentru un mic discurs pentru finalul clasei a 8a dedivat profesoarei de desen. Ceva idei? Cele mai bune primesc fundita.Multumesc

2 răspunsuri:
| KittyBeyb14 a răspuns:

1: In toti acesti ani cat timp am facut ora de desen cu dvs, am invatat foarte multe despre arta plastica. Desi acum ne vom desparti, vreau sa stiti ca nu va voi uita niciodata si ca voi incerca sa va vad si dupa inceperea liceului. Dvs stiti multe despre acest obiect si asa cum mi l-ati predat mie si colegilor mei asa le veti preda si urmatoarelor generatii ce vor veni. Sper ca si ei sa fie madri de dvs asa cum sunt atat eu cat si colegii mei.

laughing sper sa fie buna! Altceva nu stiu ce ai putea zice!

| Liiia7 a răspuns:

Incearca sa amintesti primele impresiidespre ea si ce crezi despre ea acum si aminteste de momente petrecute impreuna! Funda?