| Laila12Izabela a întrebat:

Hey TPU,tocmai am dat E.N,iar marți apar primele rezultate! Daca la opțiuni pun dupa preferinte si nu in functie de medii, daca inca mai sunt locuri libere acolo unde am pus prima opțiune sunt admisă?

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Esti admisa doar daca ai media necesara, si daca nu ai media necesara automat vei fi trecuta la a 2 optiune, daca ai media vei fi admisa daca nu trece la a 3 si tot asa.

1 răspuns:
| Denisadeniku700 a răspuns:

Asta vreau sa fac si eu. Am auzit ca poti pune un liceu cu o medie mai mare si daca mai sunt locuri disponibile te repartizeaza acolo.
Mult succes la liceu!