| DLNgabriel a întrebat:

trec in clasa a 8-a si am nevoie de cateva informatii.
Exista licee de stiinte ale naturii cu bilingv engleza in Bucuresti? Daca da, puteti sa imi dati exemple? big grin
Thx.

Răspuns Câştigător
| AnyAnA99 a răspuns:

La stiintele naturii nu exista bilingv engleza, doar intensiv engleza, care inseamna 4 ore pe saptamana de engleza in loc de 6(ca la bilingv). Pentru a intra la o clasa de intensiv nu este necesar sa fi dat probele de bilingv inainte. Funda?happy

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

In ce liceu dai?( si eu sunt a8-a,Bucuresti )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte ştiu eu nu există. Nu înţeleg de ce te complici cu atâtea materii.