| Dianne123 a întrebat:

Hey, TPU, voi participa la un un concurs unde va fi o proba de creativitate, am putin timp la dispozitie sa ma decid, deci va rog sa ma ajutati.As putea cinta dar as vrea sa fac un recital de poezie...sa fie ceva frumos si creativ,poate o poezie lunga si frumoasa pe fonul unei muzici,nu stiu,va rog sa ma ajutati, recomndatimi ceva va rog!

Răspuns Câştigător
| L3GEND4ARY a răspuns:

Fii creativ, danseaza, canta, recita, gandeste-te bine (fa ceva ce na facut nimeni niciodata) plz funda happy