| Georgica98 a întrebat:

Vreau sa stiu urgent in ce consta admitereala drept la sibiu, regulile. va rog sa ma ajutati. va multumesc mult! Va rog sa nu imi dati raspunsuri de genul "uita te pe site", spuneti concret pls daca e vba de concurs de dosare, examen si in ce consta etc :3

1 răspuns:
| tacitacitaci a răspuns:

Dupa 5 ore sper ca ai cautat singura si ai aflat, poate ne luminezi si pe noi. Daca nici pana acum nu ai cautat inseamna ca nu ai nici un interes pentru facultatea respectiva si-ti recomand o schimbare de perspectiva