| DarkChocolate94 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce parere aveti despre liceul de muzica Tudor Ciortea din Brasov? Pentru cei care sunt sau au fost... ceva pareri? Adica,cam cata muzica se face si ceva mai multe caracteristici. Cam tor ce stiti despre ascest liceu. Multumes, Fundita!

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Cu siguranță se face multa muzica si istoria muzicii din care am auzit ca se da teza. Daca nu ai ureche muzcalanu te vei descurca.Canto este altaa solutie dar ocupa mult timp.
Ți-aș recomanda sa te gândești la inca un liceu, daca nu intri la muzică.