| DedePitikaTa a întrebat:

vreau sa va pun o intrebare : mi se pare mie sau profesorii sunt din ce in ce mai rai si nesimtiti? Adica voua vi se pare normal ca profesorul sa injure si sa zbiere la copil, ba mai mult, sa ii vorbeasca si cu "tu"? Voi e parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Ionut_1999 a răspuns:

Profesorii sunt de in ce in ce mai nesimtiti da ai dreptate dar nu ai ce face au functia asta si nu poti face nimic daca nu vrei probleme...eu m-am certat cu multi profesori si am probleme stai talica linistita si nu pune boticu la tot ce zic ei, si daca te injura ma rau si altele vorbeste cu tati si cu mami sa vina la scoala

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mi se pare normal dar nici elevii nu mai sunt ce erau odata

| RockOrNothin a răspuns:

Si eu am astfel de profesori,chiar daca nu faci nimic te bat si te injura. In special profesorii TINERI fac asta.
Si nu, nu mi se pare normal. Isi cam pierd firea (din nou, in special profii tineri, parerea mea). Da-i si tu in judecata sau fa o plangere directorului macar, daca ai cazuri d-astea

| snake260889 a răspuns:

Nu mi se pare normal.