| rosesoana a întrebat:

Hey! Trebuie sa fac la religie o scrisoare pentru un copil orfan. Ma puteti ajuta si pe mine? ca nu am nicio idee. FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Idei vei găsi pe www.sfantamelania.ro dar şi pe alte siteuri de organizaţii umanitare!

| Irina18 a răspuns:

Poti sa-i povestesti despre tine, in masura sa nu se simta prost. II poti spune ca vrei sa fi amica lui, sa fi alaturi de acel copil. E un lucru minunat sa fi alaturi de cineva care in principiu nu are pe nimeni. Incearca sa pui suflet. Mult noroc.