| georgy25 a întrebat:

BUNA! Trebuie sa fac o scrisoare de dragoste, ma puteti ajuta?
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa spui si catre cine? ca doar nu scrii la un presedinte de tara.Numai bine.

| Lovely234 a răspuns:

Vreau sa stie toata lumea cat de mult te iubesc, pisoiu meu iubit si scump.In ziua cand ne-am unit vietile,am pasit amandoi pe drumul vietii, am stiut ca voi fi cel mai fericit om din lume. Daca vreodata se va intampla sa fim departe unul de altul sa stii ca nimic nu ma va opri sa ajung la tine, chiar daca ar fi sa fie mari si tari.TE IUBESC enorm ursuletul meu!
si aici pui numele tauwinking