| TnCristinaa a întrebat:

Heyy buna am nevoie de parerea voastra
O sa intru la liceu anul viitor si as vrea sa incerc la Liceul Constantin Bratescu (pedagogic) din Constanta
Cine stie cum este acest liceu si daca este bun
Sa imi dea niste informatii despre el Funda!

1 răspuns:
| Anonim0100 a răspuns:

Buna, am acolo trei amici. Si i-am intrebat cum sunt colegii, liceul, profesorii si mi-au spus ca sunt excelenti. Prieteni si-au facut repede sunt prietenosi ( nu toti) profesori sunt buni, clasele curate si e un liceu super tare mi-au spus. Daca te vei duce sigur nu ai de pierdut. Bafta pe viitor.
Pa, pa!