| AleWhatever a întrebat:

Heyy there! Paste fericit ca tot veni vorba. Mie imi plac foarte mult cartile urban fantasy si SF-ish. laughing Imi puteti da o lista cu carti bune pe care sa le pot citit? Vreau ceva interesant!
Dau funda mare asa de Paste laughing (Nu vreau seria Cele 9 vieti ale lui Chloe King, Uratii, seria Madison Avery, Elixirul Vietii, Paranormal, Blestemul Focului, seris Foretele Raului Absolut!)

Răspuns Câştigător
| xPikaChux a răspuns:

Pai stiu cateva...sunt destul de bune:,, Nascuta la miezul noptii''(autor: C.C Hunter);,, Fantomale ne stiu toate secretele''(autor: Megan Grewe);,, Cele 9 vieti ale lui Chloe King''(Autorul nu il mai tin mintesad);,, Fata cu un dragon tatuat''(e DVD dar e frumos);,, Miracolul''(Autor: Nicholas Sparks)

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Citeste carti de Stanislaw Lem sau Isaac Asimov[sf-uri]si Murakami, Saramago, Cortazar, Herta Muller, Paulo coelho, Dostoiescki, Bulgakov[Maestrul si margareta]. sunt foarte buni.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Sărbători fericite! Nu vreau fundă, dar te invit pe http://lecturirecenzate.ro/. În josul paginii ai o listă întreagă de cărți.

| thecakeisalie a răspuns:

Daca ai o biblioteca mare in oras, ai putea sa te duci acolo sa te uiti/intrebi.

| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Cea mai tare carte pe care am citit-o:
''Mana stanga a lui Dumnezeu''
''Tacerea mieilor''
''Copii lampii fermecate''
''Umbra vampirului''...