| Diana_6668 a întrebat:

Heyyy, haide-ti sa deschidem un subiect despre husky, de exemplu'. sa impartasim celorlalti povestioare despre cutu' nostru husky.id meu poate_sau_poate_nu!winking. daca doriti sa discutam mai multehappyPupiiciii!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista, pe Softpedia, un forum special pentru asa ceva. Aici nu este un forum ci un site unde afli ceea ce nu stii. Nu prea stii tu diferenta, asa-i?

| 3ntzz a răspuns:

Husky :X
I love this dogs :X

| Diana_6668 explică:

Bine frate, daca esti tu asa destept/desteapta! Eu vreau sa-l deschis aici, vreo prbl?happy

| Diana_6668 explică:

Deschid*