| Sadiss a întrebat:

Care va simtit atrasi de necunoscut. paranormal. 666. chiestii din astea sa deschidem o "rubrica" sa impartasim datele pe care le stimhee hee

5 răspunsuri:
| Andraa a răspuns:

Da da da.
eu eubig grin

Răspuns utilizator avertizat
| NomberOne a răspuns:

Am citit despre niste semne din apocalipsa, spuse de Maica Domnului.se zice ca va aparea, intr-o zi fara nori, pe cer o cruce rosie, goala in interior. dupa acee vor urma 3 zile de intuneric, in care nu vom avea curent, lumina etc., in acestea demonii vor fi eliberatzi pe pamant.trebuie sa incuiem usile in acest timp si sa nu deschidem usa daca auzim vocile celor dragi, deoarece acestia pot fi demonii

| laurentiu_9029 a răspuns:

@NomberOne

E altfel povestea, sa ti-o explic eu.

Se face intuneric in capul tau si va fi mult intuneric deoarece capul tau e gol si incape cat mai mult.
Boaba de mazare incretita(creierul tau) isi va imagina demoni, vei crede ca mama ta e demon si ca trebuie sa o omori. A doua zi cand te incatuseaza politia si iti iau interviu televiziunile spui ca mama ta era diavolul si ca ai facut bine omenirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt pasionata de paranormal si fantome. Vreau sa dovedesc si sa clarific minunile astea, de aceea fac diverse referate.