| anonim_4396 a întrebat:

Hi am si eu cateva intrebari legate de dificultatea scoli de aviatie.
Am terminat licelul acum 2 ani, si doresc sa urmez o cariera in aviatie insotitor de zbor sau copilot cun i se mai zice si nu stiu ce sa fac?
La scoala nu am fost un elev de nota "10" am fost un elev mediu, bacalaureatul l-am absolvit cu nota 7 (conteaza nota de la bacalaureat la admitere in scoala?).
Puteti sa imi ziceti si mie daca am vreo sansa la admiterea scoli ssavc tinand cont de dificultate?

1 răspuns:
| LucianStroe a răspuns:

Lasa aviatia in pace, apuca-te de agricultura ca acolo e locul tau.