| DeathTheKid a întrebat:

Hi, ce licee imi recomandati din Bucuresti cu profil mate-info.(am media 8.89)As vrea si licee cu medie mai mica de 8 ca sa le pun pe lista de optiuni.

3 răspunsuri:
| LittleMilka a răspuns:

Nicolaie Iorga, desi ai medie un pic ai mica. Ion neculce, Jean Monnet, Ion Luca Caragiale, Mihai Eminescu, Ion Creanga, Spiru Haret, George Calinescu...

| bozioru a răspuns:

Ooo, avem un boboc printre noi big grin
eu iti recomand cu caldura liceul Ion Neculce.S-ar putea sa te acomodezi mai greu la inceput, dar dupa 3-4 luni va fi forza.Eu inainte nu-l suportam si vroiam sa ma mut, dar acum nici ca mai vreau sa pelc, plus ca majoritatea profesorilor sunt ingaduitori.

| Rucsiii a răspuns:

Ion Barbu,Stefan Odobleja, Mihai Eminescu, Grigore Moisil...