| Seth_1218 a întrebat:

Hi guys! Vreau si eu niste idei in legatura cu un monolog in care trebuie sa-mi imaginez gandurile si framantarile lui Harap-Alb atunci cand Spanul ii porunceste sa-i aduca fata imp Ros. Pleeeease!puppy dog eyes

1 răspuns:
| Muflă a răspuns:

Dude nu știu ce să fac bă, m-a pus bossu' să i-o aduc exact pă tipa după care eram eu în limbă bă calule băăă... mai bine-mi tai venele și pun poză pe myspace să vadă toată lumea ce viață complicată am eu...