| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intru intr'o echipa de teatru a scolii si pentru asta trebuie sa spun la proba un monolog sau o poezie. Ceva idei?(funda cel mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

și la ce îți trebuie?
Stai și învață!

3 răspunsuri:
| uNNe a răspuns:

Un monolog de dragoste intre o baiat sarac si o fata bocata, restul e inspiratia ta funda?big grin

| MirunaMira9 a răspuns:

De exemplu:http://www.elefant.ro/carti/autori?gclid=CLL6z9zduKoCFdAf3wodXwsw5A Uite! Si la poezia pe care o alegi sa fie un moment amuzant sau sa adaugi niste manechine niste sosete:))Ce vrei mai intereseaza-te pe internet deoarece gasesti multe articole interesante despre ce ai tu nevoie si cum a spus si "Deea" pune suflet si crede ceea ce spui in respectiva poezie! Sper ca te-am ajutat si succes sa fi acceptata! Si o fundisa?

| Deea_4761 a răspuns:

Eu zic sa iei ceva de eminescu, si sa pui suflet.