| Riker a întrebat:

Hm am o întrebare, cum se face repartiția la cămine? În special la Cluj-Napoca la Babeș Bolyai, pentru că am văzut că sunt persoane intrate la buget cu medii aproape de 10 dar nu au prin un loc la cămin. Cum vine asta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca nu au facut cerere sa stea la camin, pentru ce ar primii loc in camin?!

| Riker explică (pentru Violleta2022):

Au făcut cerere.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Riker):

Atunci, intreba-i pe ei ce motiv au primit cand cererea le-a fost respinsa!

| Crackman a răspuns:

Primul venit, este servitwinking sau depinde cine esti acolowinking

| Riker explică (pentru Crackman):

Oh înțeleg unde bați