| rapid211 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......EBJHDBBBM/ are cineva acasa asa ceva sa-mi explice care e treaba? cum se vede prin el! ce pot observa cu el

Răspuns Câştigător
| perfuziedeculori a răspuns:

Nu am acasa dar l-am studiat la scoala, e un telescop foarte performant, dupa cum se vede si in imaginile alea poti sa privesti luna, odata am fost in excursie cu diriginta si ea e profa de fizica si noi atunci am inceput sa studiem lentilele, optica, etc. si am stat intr-o seara afara si ne-am uitat prin acel telescop la luna si la stele si se vedeau foarte clar big grin