| ἶῆfἶῆἶƮყ a întrebat:

Https://www.facebook.com/......2248539605 ajutor urgent la mate!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Serios, nu sti sa faci matrice si determinanti? Unde ai fost draga cand profa a facut lectiile respective?
Uite aici niste formule cat si exemple, poate-ti sunt de folos.
Daca vrei sa-ti faca alti tema asta, relativ simpla, nu ti-a dat lucruri complicate de facut, atunci la BAC ce vei face?
O sa mai poti cere ajutor pe TPU sa-ti rezolve problemele?
Mai lasa internetul si pune-te sa inveti si tu... Chiar nu te gandesti ce vei face la BAC daca tu nu sti nici macar atat?
Bafta la invatat!