| adda4p a întrebat:

HY DIN NOU TPU! E perioada de inscriere la liceu si as vrea sa ma inscriu la unul din Constanta dar, sunt din alt judet. Pentru elevii ce doresc sa se inscrie la un liceu ce nu apartine judetului lor, exista centre de inscriere speciale in judetul ales. As dori sa stiu unde, la ce liceu, scoala sau altundeva este in judetul CT acest centru(ales de ISJCTA SI este mentionat si in brosurile de admitere liceu primite de elevii din Constanta) ca ex. in brosura judetului meu e un liceu pedagogic.
Va rog trebuie sa merg sa depun dosarul, si optiunile scrie in brosura ca trebuie completate la centrul special amenajat si nu in scoala de provenienta, dar pe isjcta nu zice unde e centrul.
VA multumesc anticipat + funda celui ce imi spune unde e centru.

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa mergi la liceul respectiv.

| Fifylici a răspuns:

Esti din tulcea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi puteti spune si mie...am picat la liceul teoretic lucian blaga din bucuresti pentru a ma putea inscrie pot merge si duminica? multumesc