| adda4p a întrebat:

BUNA TUTUROR! Vreau sa stiu daca planul de scolarizare constanta publicat pe isjcta.ro este bun. Eu sunt din alt judet si vreau sa merg la un liceu din Constanta. Elevii din judetul cta ati primit in scoli planul si va rog sa-mi spuneti daca e bun si acela de pe isjcta, eu zic ca ar trebui sa fie da o colega mi-a zis ca nu e la fel(cred ca mai avea atasate si alte documente acela care l-a vazut si de asta) mersi mult funda

Răspuns Câştigător
| ladylove a răspuns:

Eu sunt din Constanta si am planul.Nu stiu daca cel de pe isj este bun deoarece nu il gasesc. Daca vrei da-mi lunkul si iti spun, sau daca imi dai id-ul tau ti-l trimit pe mess.

1 răspuns: