| anonim_4396 a întrebat:

HY DIN NOU TPU! Vreau sa aflu si eu cat mai multe pareri despre liceul Lucian Blaga din CTA(profesori, colegi, calitatea orelor) as vrea sa merg la filologie sau Decebal (stiinte sociale)
si despre Virgil Madgearu tot Constanta ce stiti?!
Eu vreau sa ma informez despre cat mai multe licee (NU profilul real) din CT, am media 8.94 si astept cat mai multe sfaturi.
Promit funda raspunsurilor concrete, folositoare si multumesc anticipat celor ce vor raspunde.

Răspuns Câştigător
| adina_4425 a răspuns:

Tot ce am de spus e sa nu te duci la Virgil Madgearu...Am colegi care sunt la Blaga si sunt multumiti... sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| andutza_7563 a răspuns:

Este foarte greu.am o ruda(verisoara)si a facut acolo. da s au bagat tot felul de prostii si a devenit foaaaaarte greu